ON-LINE

На лікування хворих на рак дітей спрямують 1,4 мільйони

понеділок, 29 лютого 2016
А також планують придбати майже 40 автобусів для шкіл Рівненщини

Депутати обласної ради готуються до чергового пленарного засідання.

Згідно з розпорядженням голови Рівненської обласної ради воно має відбутися 11 березня. Нині обранці розглядають питання порядку денного сесії на засіданнях постійних комісій.

У понеділок під час засідання комісії Рівненської облради з економічних питань було запропоновано внести зміни до обласного бюджету на 2016 рік.

Зокрема депутати рекомендували передати 1 мільйон 400 тисяч гривень на відділення онкогематології у дитячій обласній лікарні. Раніше ці кошти хотіли спрямувати на потреби обласної ради.

Також комісія рекомендувала 200 тисяч гривень, спрямованих на висвітлення діяльності облради в ЗМІ, передати на фінансування проекту розвитку громад.

Окрім того, на економічній комісій йшлося про необхідність придбання шкільних автобусів в загальноосвітні навчальні заклади області. Говорить начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський:

– Потреба складає близько 112 автобусів станом на зараз. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, з метою перерозподілу медичної та освітньої субвенції обласному бюджету виділяється з державного 27, 6 мільйонів гривень. Але є умова співфінансування такої ж самої суми з обласного  бюджету.

 

Обов’язковою умовою є або реорганізація, або перепрофілювання, або злиття закладів, від яких  діти будуть підвозитися до основної школи. 

Тож з державного бюджету вже виділили понад 27,5 мільйонів гривень. Таку ж суму мають надати з обласного бюджету. За ці кошти планують придбати автобуси для 36 шків в 14 районах Рівненщини.

Додамо, що остаточне рішення стосовно усіх питань прийматимуть депутати на найближчій сесії Рівненської обласної ради.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного