Колишня чиновниця продовжує судитись, аби повернути свою роботу

Переконує, що хабара не брала

Сьогодні у Рівненському окружному адміністративному суді продовжився розгляд позову колишнього директора Департаменту соцзахисту ОДА Ольги Підкидач щодо визнання рішення про її звільнення протиправним. На двох попередніх засіданнях у справі поновлення Ольги Підкидач на робочому місці будо оголошено перерву у зв’язку із долученням до справи додаткових документів, зокрема - листів до Мінсоцполітики та акту перевірки Державної фінансової інспекції. Сьогодні було завершено стадію з’ясування обставин справи, проте наступний крок - дослідження письмових документів, перенесли на 17 лютого. А наразі позивач Ольга Підкидач ходом судового процесу задоволена:

Нагадаємо, Ольгу Підкидач було звинувачено у отриманні неправомірної вигоди у розмірі дев`яти тисяч гривень. За цю суму жінка ніби-то сприяла директору одного із підприємств у фінансуванні договору стосовно оздоровлення чорнобильців. 19-го листопада минулого року перший заступник голови ОДА Юрій Приварський підписав розпорядження щодо звільнення Підкидач. Нині адвокат позивачки Володимир Рашко наголосив, що Приварський, будучи в.о., не мав повноважень видавати це розпорядження. Разом з тим Підкидач так і не визнала своєї провини.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень