Колишній президент України хоче стати головою НБУ

Колишній президент України Віктор Ющенко, екс-голова Нацбанку допускає можливість повернення на посаду голови НБУ. Про це він заявив інтерв'ю газеті «День».

«Потрібно перестати робити з НБУ цапа-відбувайла, і дати старт новій економічній політиці — з мотиваціями у суб’єктів господарювання і довірою до ринку. У такому випадку я б подумав про повернення», – сказав він, відповідаючи на запитання про можливе повернення на посаду голови Національного банку України.

Від січня 1993 до грудня 1999 року Ющенко обіймав посаду голови Національного банку України. Від червня 2014 року Валерія Гонтарева очолює НБУ.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень