

Перший цієї осені такий ярмарок відбувся минулої суботи на вулиці Набережній.
Ми писали про те, що на ярмарку продавали, і які були ціни.
Наступний такий захід проведуть у суботу, 8 жовтня, на вулиці Набережній. І ще один ярмарок буде у суботу, 22 жовтня. Його влаштують на вулиці Князя Романа.
Працюватимуть ярмарки з 8 до 17 години.
Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко.
«Треба дзвонити Лукашенку, хай своїх пускає»: Старе Село на Рівненщині «трясуть» обшуками (ВІДЕО)
Хлопець з Рівненщини загинув у Польщі: рідні благають про допомогу (ФОТО)
Секс у під'їзді: сусід тероризує мешканців багатоповерхівки на Волині. Люди просять допомоги влади (ФОТО 18+)
Живого місця не залишилось через опіки. У Рівному терміново шукають донорів крові (ФОТО)
Била та принижувала: у Рівному тренерка знущалась з дітей ?
07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64
В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.
На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати: