Коли на Рівненщину прийде весняне тепло

Очікувати його доведеться ще довго

Львівський кліматолог Василь Троцюк каже, що прогнозувати погоду на весну, як і взагалі на цей рік, вкрай важко через нинішні природні катаклізми, і що весна, як і зима, буде з різкими перепадами погоди. Скажімо, в березні температура може сягати 16-18 градусів тепла і опуститися за два-три дні до снігу з дощем і  температурою вночі до нуля, а вдень до 3-6 градусів тепла.

А ось справжня весна, каже Василь Троцюк, прийде після 20 березня:

Справжня весна, я думаю, прийде тільки після 20 березня. Мається на увазі така кліматична весна з температурою повітря середньодобовою вище нуля. Але й тоді буде така шарпанина з погодою і ще заморозки будуть і в квітні, і, думаю,  ще й на початку травня.

За словами Василя Троцюка, сніг зійде за тижнів два-три, якщо не «постукає» до нас сибірський антициклон, а він висить над Україною вже тиждень. Його нині стримують надзвичайно великі потоки тепла з Атлантики з Середньоземномор'я. Його центр – за Волгою, а це не дуже далеко. І він може ще принести холод.

А ось прогнози бабаків на ранню весну, впевнений кліматолог, не збудуться. Адже, пояснює, бабаки можуть прогнозувати щось у роки зі стабільною погодою. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень