Коли на Рівненщину прийде весняне тепло

Очікувати його доведеться ще довго

Львівський кліматолог Василь Троцюк каже, що прогнозувати погоду на весну, як і взагалі на цей рік, вкрай важко через нинішні природні катаклізми, і що весна, як і зима, буде з різкими перепадами погоди. Скажімо, в березні температура може сягати 16-18 градусів тепла і опуститися за два-три дні до снігу з дощем і  температурою вночі до нуля, а вдень до 3-6 градусів тепла.

А ось справжня весна, каже Василь Троцюк, прийде після 20 березня:

Справжня весна, я думаю, прийде тільки після 20 березня. Мається на увазі така кліматична весна з температурою повітря середньодобовою вище нуля. Але й тоді буде така шарпанина з погодою і ще заморозки будуть і в квітні, і, думаю,  ще й на початку травня.

За словами Василя Троцюка, сніг зійде за тижнів два-три, якщо не «постукає» до нас сибірський антициклон, а він висить над Україною вже тиждень. Його нині стримують надзвичайно великі потоки тепла з Атлантики з Середньоземномор'я. Його центр – за Волгою, а це не дуже далеко. І він може ще принести холод.

А ось прогнози бабаків на ранню весну, впевнений кліматолог, не збудуться. Адже, пояснює, бабаки можуть прогнозувати щось у роки зі стабільною погодою. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень