Коли на Рівненщину прийде весняне тепло

Очікувати його доведеться ще довго

Львівський кліматолог Василь Троцюк каже, що прогнозувати погоду на весну, як і взагалі на цей рік, вкрай важко через нинішні природні катаклізми, і що весна, як і зима, буде з різкими перепадами погоди. Скажімо, в березні температура може сягати 16-18 градусів тепла і опуститися за два-три дні до снігу з дощем і  температурою вночі до нуля, а вдень до 3-6 градусів тепла.

А ось справжня весна, каже Василь Троцюк, прийде після 20 березня:

Справжня весна, я думаю, прийде тільки після 20 березня. Мається на увазі така кліматична весна з температурою повітря середньодобовою вище нуля. Але й тоді буде така шарпанина з погодою і ще заморозки будуть і в квітні, і, думаю,  ще й на початку травня.

За словами Василя Троцюка, сніг зійде за тижнів два-три, якщо не «постукає» до нас сибірський антициклон, а він висить над Україною вже тиждень. Його нині стримують надзвичайно великі потоки тепла з Атлантики з Середньоземномор'я. Його центр – за Волгою, а це не дуже далеко. І він може ще принести холод.

А ось прогнози бабаків на ранню весну, впевнений кліматолог, не збудуться. Адже, пояснює, бабаки можуть прогнозувати щось у роки зі стабільною погодою. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень