Коли лікарі вирішуватимуть, кого рятувати, а кого – ні. МОЗ попереджає

Такий алгоритм уже розробляють в Україні

Як повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов з трибуни ВР 20 жовтня: 

Якщо в Україні будуть підтверджувати близько 20 тисяч випадків захворювання на коронавірус за добу, то лікарі вирішуватимуть, кого лікувати, а кого ні.

Міністерство розробило алгоритм дій для 4 рівнів небезпеки, в залежності від кількості хворих та завантаженості медиків:

* Перший рівень – 5-7 тисяч хворих на добу. Таке навантаження медична система здатна витримати.

* Другий рівень – 8-10 тисяч хворих на добу. Заповнення ліжок хворими на COVID-19 буде 70%. Україна може опинитися на цьому рівні у найближчі тижні.

Кількість ліжок збільшать до 52 тисяч, будуть розгортати госпіталі поза закладами охорони здоров’я, збільшать кількість медиків за рахунок залучення працівників інших відділень, будуть укладати контракти.

* Третій рівень – 11-15 тисяч хворих на добу. Заповненість ліжок по країні – не менше 85%. Тоді буде введено жорсткий карантин. Мобілізують всіх медпрацівників. Працюватимуть польові шпиталі.

Четвертий рівень – 20 тисяч хворих на добу – ресурси системи медохорони здоров’я вичерпані.

Четвертий рівень – це коли ресурси системи охорони здоров’я вичерпані, коли щоденна кількість випадків буде близько 20 тисяч хворих на добу. Тут ми будемо вимушені запроваджувати активацію протоколу медичного сортування з пріоритетом надання медичної допомоги, - сказав міністр Степанов.

Джерело – Українська правда.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень