Колосально, унікально, вражаюче: новітній артилерійський комплекс опановують українські військові (ФОТО)

Йдеться про новітній вітчизняний комплекс контрбатарейної боротьби

Фото з польового вишколу курсантів факультету ракетних військ та артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Комплекс артилерійської розвідки «Зоопарк - 3» дає змогу визначати координати стріляючих позицій мінометів, артилерії, координати точок старту ракетних комплексів залпового вогню та оперативно-тактичних ракет, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на АрміяInform.

Розроблення цього зразка радіолокаційного комплексу (РЛК) почали у 2016 році. У 2019-му були проведені успішні державні випробування. І комплекс був прийнятий на озброєння Збройних Сил України.

Станція більш автоматизована, вона перевищує наявні іноземні зразки, зокрема за дальністю розвідки.

Це дозволить використовувати її не на лінії зіткнення, а трохи далі в тилу.

Ще однією особливістю комплексу є те, що машина управління може перебувати на значній відстані від самої РЛС. 

І таким чином збільшується живучість особового складу, який працює на цій станції.

 

Навчання обслуги нового радіолокаційного комплексу артилерійської розвідки йде паралельно з польовим вишколом курсантів факультету Ракетних військ та артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Дальність комплексу — колосальна, точність — унікальна, а швидкість — вражає. На певній відстані станції потрібно лише кілька секунд, аби визначити координати стріляючої цілі, — зазначив начальник факультету академії.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень