Колін Ферт розлучився після 22 років шлюбу

Не зміг пробачити зраду?

59-річний британський актор Колін Ферт і 50-річна Лівія Джуджоллі оголосили про розлучення після 22 років шлюбу. Про це заявили офіційні представники пари:

Колін і Лівія розлучилися. Вони зберігають дружні стосунки і залишаються люблячими батьками своїх синів. Вони просять про конфіденційність і повідомляють, що інших коментарів не буде.

Журналісти та шанувальники пари зійшлися на думці, що розлучення стало сумним підсумком сімейної драми, що розгорнулася 2 роки тому. Нагадаємо, в березні 2018 року Лівія публічно зізналася, що під час нетривалої паузи у відносинах з чоловіком, завела роман зі своїм другом і журналістом Марко Бранкаччі. Через рік Джуджоллі розлучилася з коханцем, але той не зумів сприйняти розрив адекватно. Журналіст послав Ферту електронного листа, в якому яскраво описав свою інтрижку з Лівією і доклав до нього їхнє спільне фото.

Пізніше друг Коліна розказав, що Бранкаччі зробив це з метою принизити актора:

Марко описав все, що робив з його дружиною протягом року. Він зробив це з метою допекти Колінові й не дати йому можливості налагодити відносини з Лівією. Але Ферт - людина, сповнена гідності.

Пізніше сам Бранкаччі в інтерв'ю The Times поскаржився, що у відповідь на його злість і провокації актор написав йому:

Ви змусили мене страждати, але я знаю, що Ви теж переживаєте.

Попри публічні розборки, тоді подружня пара вирішила дати шлюбу другий шанс, однак, очевидно, у них нічого не вийшло.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень