Коли у ванній забракло місця. Як «вписати» пралку в інтер’єр (ФОТО)
Щоб це було стильно та функціонально
У багатьох квартирах трапляються настільки маленькі ванні кімнати, що власне крім ванни й рукомийника там неможливо нічого встановити. Тож таку важливу для сім’ї техніку, як пральна машина необхідно встановити де інде. Але так, що це було функціонально та бажано стильно.
Кухня
Після ванни – це ще одна мокра зона у квартирі. Тут усе просто – пралку вбудовують у кухонні меблі. А якщо одяг в пралку завантажується вертикально, то взагалі в шафу – пенал.
Лоджія
Засклена та утеплена лоджія біля кухні цілком підійде для облаштування пральної зони. Треба розрахувати яке саме навантаження здатна витримати лоджія, а також не забути про кут нахилу зливного шланга.
Коридор
Якщо коридор достатньо широкий, то пралку можна встановити там, ближче до ванної кімнати. Є нюанси: треба зробити гідроізоляцію коридору і підібрати правильний кут нахилу для стічного шланга пралки, щоб вода не залишалася у машинці. Класно виглядає техніка, схована за розсувними панелями. Власне пральну машинку взагалі можна вмонтувати у шафу. Якщо не будете встановлювати сушарку, то решту простора можна використати для побутової хімії, пилосмока й інших побутових дрібниць.
Гардеробна
Це не житлове приміщення, а відтак якщо інших заперечення члени родини не мають – можна пралку й сушарку встановити там. Сховати машинку можна до прикладу за розсувними дверима, навіть з дзеркалом. Цілком нормально виглядатимуть й фіранки. Оптимально було б встановити індикатори води, й у разі протікання – датчики подадуть сигнал, що вбереже речі.
Комора або ніша
Тут крім пральної машини й сушарки можна встановити: прасувальну дошку, кошики для білизни й обладнати зону для побутової хімії.
Та ще кілька ідей у підбірці нижче
Радіо Трек: НОВИНИ