Коли таке бувало? У власність громади Рівного повертаються понад 2 гектари землі (ДЕ ЦЕ)

Підприємство саме відмовилося від користування земельною ділянкою

Скріншот з гугл карт

У міську власність повертаються понад 2 гектари за адресою Фабрична, 2.

На сайті міської ради зареєстрували проєкт рішення про припинення ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів» права користування земельними ділянками та віднесення їх до земель запасу Рівненської міської ради.

На території розташовані об’єкти нерухомого майна – це закинуті приміщення, довгобуди та ангари, які належать різним громадянам та фірмам, а саме:

  • незавершене будівництво, блок цехів товарів народного споживання і складів зі службово-побутовими приміщеннями, що перебувають у власності ТОВ «ІМК ГРУП»;

  • дві будівлі ангарів, що перебувають у власності громадянина Крамарця;
     
  • будівля ангару власності громадянина Симончука;

  • незавершене будівництво-ангар громадянина Палія;

  • незавершене будівництво цеху каширування власності ПП «Рівнебудпостач».

Приватне акціонерне товариство «Рівненська фабрика нетканих матеріалів» звернулося до міської ради, щоб заявити про добровільну відмову від права користування цими земельними ділянками, що перебувають у постійному користуванні нетканки, знаходяться в межах міста і сукупно займають понад 2 гектари землі.

Скріншот з Гугл карт

На розсуд депутатів пропонується проєкт рішення, який передбачає ці земельні ділянки віднести до земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності територіальної громади міста Рівного.

Головне, щоб добровільна відмова від землі, за яку раніше боролися, не свідчила про збідніння місцевих підприємців та їхню неспроможність розвивати свій бізнес, а, отже – й міські території.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень