Коли та як передавати показники електролічильника?

Чому це важливо та в інтересах споживачів?

На ці запитання споживачів відповідають у ПрАТ «Рівнеобленерго»:

Передача показів приладу обліку займе у Вас лише декілька секунд, зате Ви завжди будете впевнені у точності рахунків, що будуть сформовані електропостачальником на основі даних, отриманих ПрАТ «Рівнеобленерго.

Адже, подані фактичні показники – запорука коректно виставленого електропостачальником рахунка. Згідно з Кодексом комерційного обліку електричної енергії (п.8.6.) побутові споживачі ЗОБОВ’ЯЗАНІ щомісяця зчитувати фактичні покази з лічильників та передавати їх оператору системи розподілу.

ВАЖЛИВО! Передавати показники потрібно станом на 1 число кожного місяця.

Даними на 1 число вважаються дані, зчитані та передані протягом періоду, що розпочинається за два дні до кінця розрахункового періоду та завершується на третій календарний день наступного.

Це два останні дні кожного місяця та три дні наступного за ним місяця.

 

За серпень – з 30 серпня по 3 вересня.

 

Якщо не передавати показники або передати їх в інший день

Якщо покази передані в інший день, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії споживачем за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання, згідно з вимогами Кодексу комерційного обліку (п. 8.6.11):

Середньодобовий обсяг споживання електричної енергії ... визначається на основі показів лічильника, зафіксованих за період між двома послідовними зчитуваннями показів, та кількості днів між цими зчитуваннями показів в аналогічному періоді попереднього року або, у разі відсутності відповідних даних за попередній рік, за згодою сторін на основі фактичних даних (показів) лічильника за попередній розрахунковий місяць.

Як часто показники лічильників знімають працівники Рівнеобленерго?

Перевірка достовірності даних засобів комерційного обліку (лічильників) працівниками ПрАТ «Рівнеобленерго» здійснюється не рідше ніж один раз на шість місяців (Кодекс комерційного обліку п. 8.6.10.)

 ПрАТ «Рівнеобленерго» також нагадує споживачам електричної енергії про їхній обов’язок забезпечувати допуск до електролічильників працівникам товариства. Недопущення контролера – це порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії, наслідком якого може стати відключення електропостачання.

Якщо покази у рахунку не відповідають фактичним

Якщо у рахунку за спожиту електричну енергію Ви виявили покази лічильника, що не відповідають фактичному споживанню, необхідно повідомити про це ПрАТ «Рівнеобленерго» і надати фактичні покази лічильника.

ПрАТ «Рівнеобленерго» в установленому порядку передає отримані від споживачів дані Адміністратору комерційного обліку для можливості їх використання суб'єктами ринку електричної енергії, у тому числі постачальником Споживача, для подальшого формування на їх підставі рахунків за спожиту електроенергію.

Оскільки рахунок за спожиту електричну енергію формується постачальником в наступному місяці за розрахунковим, коригування споживання також відображатиметься у платіжному документі не раніше наступного місяця.

Саме тому вчасна передача показників лічильника – в інтересах самих споживачів!

Передати показники можна швидко та просто:

  • за допомогою Viber-бота, зчитавши QR код, або перейшовши з телефону за посиланням на нашому сайті

  • зареєструвавшись у особистому кабінеті на нашому офіційному сайті https://my.roe.vsei.ua/cabinet/login/

  • за допомогою SMS на будь-який з номерів телефону: (067) 239-54-30, (067) 620-44-11, (050) 490-44-11, (093) 320-44-11. Не забувайте про формат SMS: «Особовий рахунок»{пробіл} «Показник».
  • через електронну пошту: pokaz@roe.vsei.ua
  • через Skype-зв’язок Contactroe
  • в автоматичному режимі (без з’єднання з оператором) за номерами телефону колцентру: (067) 239-54-30, (067) 620-44-11, (050) 490-44-11.

За умови надання показів електролічильника ПрАТ «Рівнеобленерго» станом на 1 число місяця ви не матимете жодних розбіжностей між фактичним споживанням і сумою, виставленою до оплати!

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень