Коли працюючі пенсіонери отримають доплати за квітень

У квітні відбувся перерахунок пенсій для пенсіонерів, які продовжують працювати

Пенсіонерам, які 1 березня продовжували працювати та мали 24 місяці страхового стажу або тим, хто відпрацював менше ніж 24 місяці, але від попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки, автоматично дали надбавку до виплат.

Також виплати збільшили для пенсіонерів, які отримують пенсію за вислугу років, але при цьому працюють та мають пенсійний вік.

Розмір підвищення для кожного є індивідуальним, він залежить від страхового стажу та інколи - від заробітної плати.

У червні українці отримають надбавку одразу за три місяці. Так сталося через затримку надходження даних до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Кому ще доплатять у червні

У червні 1 000 гривень доплатять для українців, які зараз отримують пенсію 5 842 гривні та вийшли на відпочинок з 35 роками страхового стажу.

Також для тих, хто має такий стаж, коефіцієнт у формулі розрахунку з квітня становитиме 0,37 замість 0,35, як було раніше.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень