Коли українські пенсіонери зможуть отримувати гідні пенсії: У Пенсійному фонді зробили прогноз

Питання низьких виплат вирішать накопичувальні пенсії

Директорка Департаменту пенсійного забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Пенсійного фонду Олена Охріменко розповіла, що обраний Україною вектор вступу до ЄС має вирішити, зокрема, й питання гідного пенсійного забезпечення українців.

За її словами, йдеться про реформування системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Мова про накопичувальні пенсії.

Багаторівнева модель пенсійного забезпечення діє у багатьох західних країнах. Солідарна система гарантує пенсіонерам певний базовий рівень виплат, а більшу частину пенсійного доходу люди отримують із накопичень у державні та недержавні пенсійні фонди. І саме завдяки такому підходу їм вдається забезпечувати нинішній рівень пенсійних виплат, – каже Олена Охріменко.

Між тим вона зазначила, що впровадження системи обов’язкових пенсійних накопичень дозволить українцям мати щонайменше два джерела пенсійного доходу. Таким чином, пенсіонери зможуть отримувати більш гідні пенсії.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень