Колекторам дадуть чіткі вказівки щодо військових в Україні

Нацбанк має пропозиції

Колекторам в Україні хочуть заборони у будь-який спосіб вимагати повернення простроченої заборгованості з Захисників України.

Регулятор направив листи Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради з пропозицією внесення змін до Закону України «Про споживче кредитування».

Нацбанк пропонує під час воєнного стану та впродовж шести місяців після його припинення заборонити банкам, небанківським фінансовим установам та колекторським компаніям здійснювати заходи щодо врегулювання простроченої заборгованості щодо споживачів-військовослужбовців.

При цьому такий захист від колекторів будуть поширювати крім військових ще й на і членів їхніх сімей, близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів тощо.

Завдяки неймовірній силі та мужності наших захисників і захисниць Україна дає гідну відсіч ворогові. Для їх підтримки ми запропонували внесення змін до Закону України «Про споживче кредитування»... Ними передбачена заборона вживати заходів щодо повернення простроченої заборгованості щодо воїнів та їхніх сімей в період дії в Україні воєнного стану і протягом шести місяців після його припинення, – прокоментував ініціативу глава НБУ Кирило Шевченко.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень