Колекторам дадуть чіткі вказівки щодо військових в Україні

Нацбанк має пропозиції

Колекторам в Україні хочуть заборони у будь-який спосіб вимагати повернення простроченої заборгованості з Захисників України.

Регулятор направив листи Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради з пропозицією внесення змін до Закону України «Про споживче кредитування».

Нацбанк пропонує під час воєнного стану та впродовж шести місяців після його припинення заборонити банкам, небанківським фінансовим установам та колекторським компаніям здійснювати заходи щодо врегулювання простроченої заборгованості щодо споживачів-військовослужбовців.

При цьому такий захист від колекторів будуть поширювати крім військових ще й на і членів їхніх сімей, близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів тощо.

Завдяки неймовірній силі та мужності наших захисників і захисниць Україна дає гідну відсіч ворогові. Для їх підтримки ми запропонували внесення змін до Закону України «Про споживче кредитування»... Ними передбачена заборона вживати заходів щодо повернення простроченої заборгованості щодо воїнів та їхніх сімей в період дії в Україні воєнного стану і протягом шести місяців після його припинення, – прокоментував ініціативу глава НБУ Кирило Шевченко.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень