Кого щеплюватимуть вакциною Pfizer на Рівненщині

В ОДА розповіли деталі

Фото "РБК".
Фото "РБК".

Рівненщина отримає 1170 доз вакцини «Пфайзер» найближчими днями.

Першочергово щеплюватимуть людей у будинках по догляду за особами похилого віку, говорить координаторка вакцинації у Рівненській області Олена Гандзюк:

Щеплюємо людей похилого віку, які перебувають у закладах опіки. Це стосується закладів не лише державних, а усіх форм власності. Також ми тісно співпрацюємо з Державною службою з надзвичайних ситуацій та прикордонниками про те, що їхніх працівників можна залишковими дозами дощеплювати.

Заступниця начальника обласного управління охорони здоров'я та координаторка вакцинації у Рівненській області Олена Гандзюк.
Заступниця начальника обласного управління охорони здоров'я та координаторка вакцинації у Рівненській області Олена Гандзюк.

Усю партію вакцини планують одразу використати для першого щеплення, каже Олена Гандзюк. Вакцинацію проводитиме лише одна навчена бригада.

Нагадаємо, що "Пфайзер" транспортуватимуть при температурі не вище -70 градусів за Цельсієм. Набагато простішим є транспортування китайської вакцини «Коронавак».

Нею почали вакцинувати вже у п’ятницю. Щеплення отримають вчителі, які проводитимуть ЗНО, також щеплюватимуть маломобільні групи населення, тих, хто за ними доглядає, олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях у Токіо, поліцейських і співробітників Державної міграційної служби.

Це роблять три мобільні бригади, утім область просить у МОЗу дати можливість проводити вакцинацію «Коронаваком» у пунктах щеплень.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень