КНДР запускає нову ракету

Передбачається, що подію приурочать до річниці заснування Трудової партії Кореї

КНДР запустить нову міжконтинентальну балістичну ракету 10 жовтня чи найближчими до цієї дати днями. Про це йдеться в доповіді Міністерства національної оборони Південної Кореї, передає ТАСС.

"Швидше за все, запуск буде приурочений до 70-ї річниці заснування Трудової партії Кореї, яку будуть відзначати 3 жовтня", - зазначено в документі. Окрім того, уточнюється, що пуск буде проведений з модернізованого стартового комплексу на ракетному полігоні в Тончхан-рі (провінція Пхьонан-Північ).

Нагадаємо, в серпні між Сеулом і Пхеньяном спалахнув конфлікт, що загрожував привести до поновлення бойових дій. Сеул зобов'язався припинити пропагандистське мовлення уздовж демілітаризованої зони, а Пхеньян - скасувати повну бойову готовність військ.

Тим часом після трьох днів напружених переговорів щодо врегулювання кризи на півострові глави країн все-таки дійшли згоди. Після закінчення Корейської війни (1950-1953 роки) мирний договір не був укладений, тому КНДР і Республіка Корея формально досі перебувають у стані війни.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень