Китаєць до смерті налякав понад 1000 курей: Що він зробив

І як його покарали

У Китаї покарали чоловіка, який до смерті налякав курей. Так він помстився своєму сусіду, який рік тому вирубав всі його дерева.

Вночі чоловік на прізвище Гу прокрався на ферму свого сусіда та ліхтариком налякав понад 500 курей. Через паніку вони загинули в тисняві. Тоді поліція змусила його заплатити компенсацію у 436 доларів.

 

Проте сусід не зупинився і знову пробрався на ферму та вбив ще 640 курей.

Суд зобов'язав Гу компенсувати сусіду 2 015 доларів за 1 100 курей. Також йому присудили 6 місяців умовного увʼязнення з роком випробувального терміну.

Джерело: ТСН з посиланням на CNN

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень