Кількість сімей, які отримуватимуть субсидії в Україні, – побільшає

Уряд шукає шляхи ліквідації заборгованості за вже спожиті комунальні послуги

Коло отримувачів субсидій в Україні може збільшитися. Напередодні прем’єр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам вивчити таку можливість.

Це питання підіймали під час наради щодо стану розрахунків населення за житлово-комунальні послуги.

Необхідно розробити комплексне рішення, яке дасть змогу погасити вже наявну заборгованість. Водночас держава надалі підтримуватиме тих громадян, хто не може сплачувати за комунальні послуги, — сказав Денис Шмигаль.

На його переконання, аби збільшити кількість родин, яким можна надати допомогу для оплати комірного, необхідно поінформувати населення про існування такої можливості, а також створити інструмент, який допоможе населенню звіряти розрахунки з постачальником.

Крім того, глава уряду доручив Мінфіну разом з Міненерго напрацювати механізм щодо розв'язання проблеми протермінованої заборгованості, а Мінрегіону – спільно з місцевою владою провести комунікаційну роботу для запобігання подальшого зростання боргів за житлово-комунальні послуги.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень