Кількість сімей, які отримуватимуть субсидії в Україні, – побільшає

Уряд шукає шляхи ліквідації заборгованості за вже спожиті комунальні послуги

Коло отримувачів субсидій в Україні може збільшитися. Напередодні прем’єр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам вивчити таку можливість.

Це питання підіймали під час наради щодо стану розрахунків населення за житлово-комунальні послуги.

Необхідно розробити комплексне рішення, яке дасть змогу погасити вже наявну заборгованість. Водночас держава надалі підтримуватиме тих громадян, хто не може сплачувати за комунальні послуги, — сказав Денис Шмигаль.

На його переконання, аби збільшити кількість родин, яким можна надати допомогу для оплати комірного, необхідно поінформувати населення про існування такої можливості, а також створити інструмент, який допоможе населенню звіряти розрахунки з постачальником.

Крім того, глава уряду доручив Мінфіну разом з Міненерго напрацювати механізм щодо розв'язання проблеми протермінованої заборгованості, а Мінрегіону – спільно з місцевою владою провести комунікаційну роботу для запобігання подальшого зростання боргів за житлово-комунальні послуги.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень