Кількість шлункових розладів в області зросла на третину

Страждають як діти так і дорослі


На Рівненщині кількість захворювань кишково-шлункового тракту зросли майже на 30%, порівняно з минулорічними показниками. Проте, перевищень допустимої норми не має. Про це нам повідомили в обласному управління Державної санітарно-епідеміологічної служби. Між тим, головний спеціаліст епідвідділу управління Леся Степанюк такий різкий зріст пов’язує із відсутністю перевірок, у зв’язку із мораторієм Кабміну. Тож, санепідеміологи вкотре закликають не купувати продукцію на стихійних ринках або з рук. Водночас, уважно купувати продукти в торгових мережах, звертаючи увагу на терміни та спосіб їх зберігання.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень