Кількість мільйонерів на Рівненщині зростає

Вони подають декларації

У Рівненській області триває кампанія декларування доходів громадян.

За підсумками двох місяців поточного року податкові декларації про доходи подали 1180 мешканців Рівненської області.

Загальна сума задекларованого доходу склала понад 127 мільйонів гривень.

В області офіційно задекларували свої статки 6 мільйонерів, загальна сума задекларованого доходу склала 14,7 млн гривень.

На підтримку Збройних сил України добровільно задекларували до сплати майже 700 тисяч гривень військового збору, що є вагомим внеском забезпечення обороноздатності країни.

 

Крім того, 467 громадян звернулись до органів ДФС з реалізації права на отримання податкової знижки. Вони задекларували до повернення з бюджету 1,1 млн грн. 

Нараховані податкові зобов’язання на доходи фізичних осіб склали 3,8 млн гривень.

ГУ ДФС У Рівненській області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році, триває до 2 травня цього року, а подати декларацію для отримання податкової знижки можна до ДПІ за місцем реєстрації до 31 грудня поточного року.

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень