Кількасотрічний костел у Клевані реставруватимуть поляки у цьому році

В рамках урядової програми

Благовіщенський костел, що у Клевані Рівненського району реставруватимуть у рамках польської урядової програми. Про це пише мешканець Клевані Сергій Мініч у себе на ФБ:

НЕЙМОВІРНО ХОРОША НОВИНА!!!
Цьогоріч розпочинається РЕСТАВРАЦІЯ БЛАГОВІЩЕНСЬКОГО КОСТЕЛУ, що в Клевані!

Два дні поспіль в Олиці, Клевані та Луцьку працювала спецкомісія міністерства культури Польщі з тим, аби визначити об'єкти, які будуть включені до спеціальної урядової програми на реставрацію.
Вже декілька років поспіль в Польщі діє програма, яка дозволяє реставрувати сакральні споруди за межами країни. Завдяки цій програмі триває реставрація костелу в Олиці. А у 2018 році розпочнеться реставрація клеванського костелу.

Наразі урядова комісія включила Благовіщенський костел в перелік об'єктів на 2018 рік. В цьому році заплановано усунути усі тріщини та затікання в середині костелу.

Благовіщенський костел у Клевані – це пам’ятка початку ХVI століття. У ті часи дерев’яне приміщення перебудували на кам’яне, яке ми можемо бачити до цього часу. На території костелу похований його фундатор, князь Юрій Чорторийський. У 1947 році костел зачинили, а з 1991 року його відроджує місцева католицька громада.  

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень