Кілька десятків молодих фазанів випустили на Рівненщині (ФОТО)

У природне середовище

Працівники Українського товариства мисливців та рибалок випустили у мисливські угіддя Рівненського району 30 фазанів звичайних. Їх виростили у фазанарії фермерського господарства села Карпилівка.

За словами директора департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА Володимира Захарчука, їх випускають щороку для відтворення мисливської фауни. Це передбачено статутом товариства мисливців.

Для успішної адаптації фазанів, для них обладнали годівниці та забезпечили необхідну кількість корму. Мисливці переконані, що птахи приживуться у дикій природі і згодом виведуть пташенят.

Тим часом, лісова фауна Рівненщини поповнюється й новими тваринами. На початку березня ТОВ «Сокіл» випустив у дику природу понад сотню копитних тварин – оленів, благородних оленів, муфлонів та ланей.

До слова, з 1 квітня до 15 червня на Рівненщині діятиме «сезон тиші». У період масового розмноження диких тварин забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму (пальба, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки лісу, проведення різних змагань на транспортних засобах тощо).

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень