Африканську чуму у диких свиней виявили у трьох районах Рівненщини

Там уже заборонили полювання

Чотири туші мертвих диких кабанів виявили у мисливському господарстві «Трофей» у Млинівському районі. Як розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби Рівненщини Володимир Лазарчук, щоб з’ясувати, від чого вони загинули, у Київ на дослідження відправили зразки матеріалу. І столична лабораторія підтвердила африканську чуму.

Після цього фахівці управління здійснили перевірку тварин на наявність хвороби у ще двох мисливських господарствах області. І там теж результат був позитивним.

Говорить Володимир Лазарчук:

Провели відстріл і відбір патматеріалу і відіслали на Львів у регіональну лабораторію. Поставлено діагноз «африканська чума свиней».

 

Це Володимирецький, Млинівський, Костопільський райони по одному мисливському господарству. Там уже заборонено полювання і проводяться карантинні заходи.

 

Це млинівське мисливське господарство «Трофей», костопільське - «Либідь» і володимирецьке - ПП «Сапачів».

Не виключено, що хвороба може поширитися і в інших районах. Тож мисливцям області краще відкласти полювання на дикого кабана до поліпшення ситуації. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень