Кілер був одягнений у лижний костюм: подробиці вбивства чоловіка у стоматкабінеті в Яремчі

У чоловіка вистрелили шість разів

Кілер, який 14 лютого розстріляв у місті Яремче на Прикарпатті кримінального авторитета Ігоря Дутку «Сухого», був у світлому лижному костюмі та масці. Він забіг до кабінету та шість разів вистрілив чоловікові у груди.

Зловмисник утік ще до того, як працівники стоматології, де сталося вбивство, встигли зателефонувати до швидкої та поліції. Про це пише місцеве видання «Kurs». Водночас у поліції області показали фото з місця інциденту.

Як розповів Денис Кравченко, заступник начальника слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області, обличчя нападника було закрите.

А скільки пострілів із шести, які він здійснив, влучили в Дутку, встановить експертиза.

Нині кілера досі не розшукали. Очевидець розстрілу, хоч сам не постраждав, злякався та не стежив, куди побіг стрілець.

Заклад працював у штатному режимі. Все сталося миттєво, лікар не постраждав, але людина злякалася, заціпеніла.

 

Коли почали викликати поліцію і швидку, кілера вже не було, – сказав Кравченко.

Він додав, що «Сухий» прийшов до стоматології без охорони. Водночас правоохоронець відмовився сказати, які версії вбивства зараз розглядають, пославшись на таємницю слідства.

Відомо, що в поліції вже відкрили кримінальне провадження за фактом вбивства 42-річного мешканця Івано-Франківська.

 

Наразі правоохоронці вживають заходів для встановлення обставин злочину та причетних до нього осіб.

Криміналісти вилучили з місця події низку речових доказів. На Прикарпатті досі тривають слідчі дії та оперативно-розшукові заходи.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень