Керівництву ОДА повідомили про НП у Клевані — лабораторний центр

Перевищення кількості шкідливих речовин у повітрі виявили у Клевані. Фахівці обласного лабораторного центру, на прохання мешканців Клеванської ОТГ провели дослідження атмосферного повітря у населеному пункті. Зокрема, на п’яти центральних вулицях у повітрі виявили перевищення гранично допустимих концентрацій окремих забруднювальних речовин. Таке у Клевані фіксували й раніше, каже директор лабораторного центру Роман Сафонов:

- Останні дослідження були з найвищими концентраціями забруднювальних речовин в атмосферному повітрі. Толуол і ксилол використовують при виробництві фарб, лаків, клеїв та інших будівельних матеріалів. Що стосується впливу цих речовин на людину, то негативно такі речовини впливають і на дихальні шляхи, і на центральну нервову систему. Про загрозу для здоров'я жителів селища ми поінформували органи місцевого самоврядування, територіальний орган Держпродспоживслужби та обласну державну адміністрація.

Нагадаємо, два тижні тому на території місцевого підприємства з виробництва фарби «Колор С.І.М» стався вибух. Тоді у Держпродспоживслужба фіксувала виявлені перевищення вмісту бензолу і ксилолу у повітрі на підприємстві та найближчій до нього вулиці.

В інших локаціях, де здійснювалася перевірка – перевищень норм концентрації шкідливих речовин не виявили.

Директорка «Колор С.І.М.» Зоя Іващук повідомляла Радіо Трек, що

забруднення атмосфери не було і не виключила імовірності підпалу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4


 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень