Чи існує ризик забруднення повітря у Рівному через вибух у Клевані

Рівняни занепокоєні вибухом на хімічному підприємстві «Колор Сім», який стався напередодні у Клевані. У соцмережах лунали заклики не виходити на вулицю й навіть не відчиняти вікон. Чи існує ризик забруднення повітря у Рівному, ми запитали у начальника Рівненського обласного центру з гідрометеорології Богдана Масовця:

Вчора під час вибуху, а це було близько 19:30 на тій території, та й загалом на території Рівненщини спостерігався вітер, який характеризується як штиль. Тобто він не дув й не переносився в різні сторони. Тобто все те, що там викинулося у повітря, лишилося на тому самому місці.

Слід зазначити, що працівники Рівненського обласного центру з гідрометеорології безпосередньо на місці події не працювали. У Рівному ж є три спостережних пости, де відібрали проби на аналіз щодо можливого забруднення повітря. Результати цих досліджень будуть готовими ближче до обіду.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень