![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Допомагають колегам
Крім надання допомоги своїм колегам, які несуть службу в зоні проведення АТО, правоохоронці візьмуть участь у відкритому чемпіонаті з рукопашного бою.
Начальник обласного управління поліції Валерій Самчук та його заступник Людвіг Файт сьогодні, 15 грудня, провели робочу зустріч із керівництвом ГУНП Луганщини та ознайомилися із умовами навчання у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, який нині базується у Сєвєродонецьку.
Крім того, рівненські поліцейські відвідали вихованців Сєвєродонецької школи-інтернату, яким привезли подарунки від Святого Миколая.
Також керівництво поліції Рівненщини зустрілися з колегами-бійцями, які несуть службу на лінії зіткнення, передали їм продукти харчування та інші необхідні речі. Валерій Самчук особисто проінспектував умови несення служби в зоні АТО підлеглими та запевнив їх у всебічній підтримці та допомозі, у разі необхідності.
А вже завтра, 16 грудня, в Палаці спорту в Рубіжному команда рівненських поліцейських братиме участь у відкритому чемпіонаті Головного управління Національної поліції в Луганській області з рукопашного бою. Змагання будуть проводитися за олімпійською системою. Рівненщину представлятимуть шестеро поліцейських із числа спецпризначенців і патрульних.
За матеріалалми прес-служби ГУНП в Рівненській області.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК