Кавові машини у Рівному встановлені незаконно

Кавові автомобілі, які ведуть торгівлю на вулицях Рівного, встановлені незаконно. В цьому кореспондента Радіо Трек переконав начальник управління торгівлі Ігор Остапенко. Для того, аби цей бізнес вважався легальним, підприємцю варто подати заяву в спеціальну комісію для отримання дозволу. Говорить Ігор Остапенко:

Вони мають представити відповідні всі документи на ці кавові машини. В комісії є управління архітектури, управління торгівлі, управління житлово-комунального господарства і представники поліції, тому що це є автотранспортний засіб.

Варто зауважити, що нині подано близько десяти пакетів документів на узаконення торгівлі кавою з автівок. Проте, такі кавомашини не мають права розташовуватись в пішохідних зонах. На погляд членів комісії, авто кав`ярні найкраще розташовувати на автостоянках та поблизу торгових центрів.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень