Кавові машини у Рівному встановлені незаконно

Кавові автомобілі, які ведуть торгівлю на вулицях Рівного, встановлені незаконно. В цьому кореспондента Радіо Трек переконав начальник управління торгівлі Ігор Остапенко. Для того, аби цей бізнес вважався легальним, підприємцю варто подати заяву в спеціальну комісію для отримання дозволу. Говорить Ігор Остапенко:

Вони мають представити відповідні всі документи на ці кавові машини. В комісії є управління архітектури, управління торгівлі, управління житлово-комунального господарства і представники поліції, тому що це є автотранспортний засіб.

Варто зауважити, що нині подано близько десяти пакетів документів на узаконення торгівлі кавою з автівок. Проте, такі кавомашини не мають права розташовуватись в пішохідних зонах. На погляд членів комісії, авто кав`ярні найкраще розташовувати на автостоянках та поблизу торгових центрів.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень