Кава під Миколу Бобрика і подарунки: рівнян запрошують у ЦНАП

На Всесвітній день вишиванки

Фото ілюстративне

У четвер, 17 травня, усіх відвідувачів ЦНАПу у Рівному зустрічатимуть у вишиваному одязі.

Керівництво Рівненського регіонального центру надання адмінпослуг влаштовує свято і для своїх працівників, і для клієнтів.

За сприятливої погоди, з 8:00 години понад 70 працівників центру планують пройти ходою від пам’ятника Шевченку до майдану Просвіти, до них долучаться міський голова і його заступник Віталій Герман.

Потому, у ЦНАПі запланована кава у неформальній обстановці під пісні у виконанні Миколи Бобрика. І вже з початку робочого дня, з 9:00 години, до святкування долучаться й клієнти, говорить директор ЦНАПу Юлія Шигорева:

- З початку робочого дня, з 9:00 до 18:00 в нас буде проходити акція «До ЦНАПу у вишиванці». Кожен клієнт, який прийде до нас у вишитій сорочці або сукні – отримає гарантований подарунок від команди Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг.

Подарунок тримають у секреті.

Крім того, працівники ЦНАПу відвідають міський будинок дитини.

Для діток підготували 30 вишитих сорочок.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень