Карантинні виплати ФОПам: чи збільшать суму, відповіли в офісі президента

У грудні державною підтримкою скористалося пів мільйона підприємців

В Офісі Президента України обговорили питання виплати допомоги бізнесу та людям, які можуть отримати збитки внаслідок посилення карантинних обмежень через поширення коронавірусу.

Заступниця очільника офісу президента Юлія Свириденко зазначила, що для підтримки малого й мікробізнесу та найманих працівників підприємств, діяльність яких буде призупинена через посилення карантину, можна використати механізм, що вже продемонстрував свою ефективність у грудні 2020 року.

Буде можливість подати заявку на порталі державних послуг «Дія» і гарантовано отримати з державного бюджету виплату в розмірі 8 тисяч гривень, – повідомила вона.

Крім того, місцева влада матиме змогу додати до суми державної допомоги кошти з місцевого бюджету, збільшивши таким чином загальну суму матеріальної допомоги на одну людину.

Представники місцевої влади загалом підтримали ініціативу щодо компенсацій підприємцям, водночас зауважили, що ОТГ мають різні можливості та вже сформовані бюджети.

Закон щодо карантинних виплат у Верховній Раді можуть розглянути уже цього тижня.

Нагадаємо, у грудні 2020 року одна з програм підтримки бізнесу, що постраждав через запровадження локдауну передбачала виплату у 8 тис. грн найманим працівникам та ФОПам. Тоді карантинну допомогу отримали майже пів мільйона українців.

За матеріалами офісу президента

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень