«Карантинна дірка» в бюджеті Рівного: яка доля «Авангарду»

Та інших проєктів

Через карантин у Рівного уже виник дефіцит бюджету розміром у 52 мільйони гривень. Про це розповів міський голова Володимир Хомко. Аби скоротити витрати, міський голова вирішив знімати з фінансування об’єкти за ступенем важливості:  

Я навіть собі не з'ясував, які наслідки будуть від карантину. Я дав доручення всім управлінням розташувати усі об’єкти у міру їх важливості. Знімати з фінансування будемо ті, що менш важливі. Наразі треба буде зняти їх на 52 мільйони гривень.

Водночас Хомко наголошує, що реконструкцію стадіону «Авангард», на яку цьогоріч виділили 60 млн грн, а також роботи у парку імені Шевченка – не скасовуватимуть:

Парк імені Шевченка - точно не зніму, стадіон - точно не зніму.  

Хомко додає, що діра в бюджеті міста може вирости й до 100 мільйонів. Зазначає, що поки що робити прогнози щодо наслідків складно.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень