Карантин на Рівненщині триватиме до квітня (ОФІЦІЙНО)

З 12 березня школи, дитячі садочки та ВНЗ Рівненщини на карантині

Відповідне рішення прийнято за дорученням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля в рамках урядових заходів, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні.

- Школи та дитсадки, університети та заклади профтехосвіти Рівненської області перебуватимуть на карантині з 12 березня до 3 квітня.

 

Влада працює на випередження, щоб мінімізувати можливість поширення коронавірусної інфекції через скупчення людей в місцях спільного перебування, - підкреслив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Нагадаємо, 11 березня Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо введення карантину в навчальних закладах країни строком на три тижні, а також обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень