Карантин на півночі Рівненщини: коли його оголосять у Рівному?

Ми запитали у фахівців обласного лабораторного центру

У Володимирецькому районі карантин. Там з п’ятниці, 24 листопада, і до понеділка, 4 грудня,  зупинили заняття у семи дитсадках. 

Загалом в області кількість хворих на грип зросла на 12 %, втім, епідпоріг не перевищений, каже завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

Якщо говорити про карантин у Володимирецькому районі, то захворюваність не перевищує показник в цілому по району. Там захворіло 343 людини, з яких 298 дітей. Це 62,8% від епідпорогу. Думаю, там вирішили закрити садочки, аби перестрахуватись.

А що стосується ситуації по області, то вона така. За минулий тиждень в області на грип та інші гострі респіраторні інфекції захворіло 6955 осіб, 5 258 осіб - це діти.

В цілому по районах немає перевищення епідеміологічного порогу.

Віктор Мороз пояснив, що загальний показник захворюваності склав 70,5% до порогового рівня.

Фахівці лабораторного центру вкотре нагадують про найефективніший захист від грипу – вакцинацію. Нині в аптеках обласного центру достатньо вакцини, запевнили медики.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень