Кадиров «офігів» від того, що відбувається в Україні. Каже, всі міста повернуть і дійдуть до Одеси (АУДІО)

Чеченський намісник путіна вимагає адекватної реакції Міноборони, бо ситуація «офигительная»

Керівник Чечні Рамзан Кадиров прокоментував відступ російських військ на Харківщині. Він заявив, що «це було вимушено, щоб зберегти людські життя»

— Це абсолютно нічого не означає.

 

Я, Рамзан Кадиров, офіційно вам заявляю, що всі ці міста ми повернемо назад ()

 

Там уже перебувають наші люди, хлопці спеціально укомплектовані для цієї роботи, готові виїхати ще 10 тисяч бійців, і ми найближчим часом дійдемо до Одеси, – сказав Кадиров.

Щоправда, після бравурних заяв Кадиров зізнався – те, що російські війська полишили міста та села Харківщини – «офигенная ситуация».

Він також заявив, образливо, що офіційні особи ніяк не коментували та не пояснювали відступ. За словами глави Чечні, на цьому напрямі були помилки, однак командування армією рф «зробить висновки».

— Якщо сьогодні-завтра не будуть зроблені зміни у стратегії проведення «спеціальної військової операції», я змушений буду виходити на керівництво Міністерства оборони, керівництва країни, щоб роз'яснити їм ситуацію, яка там реально відбувається, – заявив Кадиров.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень