Інспектори держпраці «оформили» на роботу 181 жителя Рівненщини

За місяць

З метою легалізації трудових відносин в області інспектори праці управління Держпраці Рівненщини у травні здійснили 27 інспекційних відвідувань, під час яких виявили таке:

16 робітників працювали без укладення трудового договору, 5 - допущені до роботи без повідомлення ДФС, 19 - виконували роботу на підставі цивільно-правового договору, який мав ознаки трудового.

 

На усунення виявлених порушень фахівці внесли посадовим особам 17 приписів, на виконання яких було працевлаштовано 19 працівників.

Загалом за сприяння інспекторів праці за місяць на Рівненщині легалізували трудові відносини зі 181 працівником.

Також до управління надійшло 19 довідок від комісій з питань легалізації заробітної плати. Районні робочі групи обстежили 149 суб’єктів господарювання області, в результаті чого були офіційно працевлаштовані 4 особи.

Нагадаємо, напередодні інспектори держпраці шукали у Рівному «нелегалів».

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень