Інспектор в поміч: цікавою виявилась ситуація з офіційним працевлаштуванням на Рівненщині

Ситуація з офіційним працевлаштуванням на Рівненщині у цьому році покращилась

Фото ілюстративне

Зокрема, позитивну тенденцію у сфері легалізації ринку праці помітили інспектори управління Держпраці в області. Якщо на певних підприємствах були проблеми з працевлаштуванням працівників, то після візиту інспекторів вищезгаданого управління їх вирішили. Не обійшлося без штрафів, втім, їх кількість з початку року знизилась.

Про позитивну  тенденцію у питанні працевлаштування розповіла заступник начальника обласного Управління Держпраці Наталя Карп’юк:

Нині на Рівненщині пішла тенденція до збільшення кількості офіційно оформлених на роботу працівників. Тобто кількість застрахованих осіб зростає. Хочеться вірити, що це зумовлено свідомістю роботодавців. І, звичайно, реаліями сьогодення. Бо штрафні санкції несуть суттєве навантаження і на підприємство, і на його очільника. 

До слова, перевіряти підприємство нині інспектори можуть лише за потреби. Наприклад, якщо працівник поскаржиться на належні умови праці або ще на якісь порушення.

Також Наталя Карп’юк зауважила, що приватні підприємці та великі підприємства області нині активніше запрошують на офіційну роботу учасників АТО.

Також в управління Держпраці все частіше звертаються за особливими порадами. Зокрема, щодо того, як зберегти місце працівнику, якого призивають в лави Збройних сил України.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень