Інспектор в поміч: цікавою виявилась ситуація з офіційним працевлаштуванням на Рівненщині

Ситуація з офіційним працевлаштуванням на Рівненщині у цьому році покращилась

Фото ілюстративне

Зокрема, позитивну тенденцію у сфері легалізації ринку праці помітили інспектори управління Держпраці в області. Якщо на певних підприємствах були проблеми з працевлаштуванням працівників, то після візиту інспекторів вищезгаданого управління їх вирішили. Не обійшлося без штрафів, втім, їх кількість з початку року знизилась.

Про позитивну  тенденцію у питанні працевлаштування розповіла заступник начальника обласного Управління Держпраці Наталя Карп’юк:

Нині на Рівненщині пішла тенденція до збільшення кількості офіційно оформлених на роботу працівників. Тобто кількість застрахованих осіб зростає. Хочеться вірити, що це зумовлено свідомістю роботодавців. І, звичайно, реаліями сьогодення. Бо штрафні санкції несуть суттєве навантаження і на підприємство, і на його очільника. 

До слова, перевіряти підприємство нині інспектори можуть лише за потреби. Наприклад, якщо працівник поскаржиться на належні умови праці або ще на якісь порушення.

Також Наталя Карп’юк зауважила, що приватні підприємці та великі підприємства області нині активніше запрошують на офіційну роботу учасників АТО.

Також в управління Держпраці все частіше звертаються за особливими порадами. Зокрема, щодо того, як зберегти місце працівнику, якого призивають в лави Збройних сил України.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень