Інтернет-петиції дійдуть до Конституційної комісії

Про це заявив голова парламенту Володимир Гройсман

Конституційна комісія вирішила розглянути переспрямовані їй Президентом Петром Порошенком петиції про зменшення кількості депутатів Ради до 100 осіб, а також про позбавлення парламентаріїв мандатів за 3 прогули засідання Ради. Про це оголосив голова парламенту Володимир Гройсман. Він попросив членів комісії розглянути ці петиції та висловити свої позиції.

Нагадаємо, Порошенко попросив Конституційну комісію вивчити можливість включення в Основний закон положень про можливість дострокового припинення повноважень депутата Ради, у випадку якщо він був відсутній без поважних причин на 3 пленарних засіданнях парламенту протягом однієї сесії.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень