Інтелектуальну власність рівненського художника знову присвоїли

Свою роботу він помітив на емблемі рівненських військових

Рівненський лідер гурту "От вінта" і художник Юрій Журавель (на фото) впізнав свою емблему на бланку звернення Спілки учасників бойових дій та АТО "Українська військова організація" (УВО).

Цю роботу він створював ще у 2015 році для кавказької штурмової роти розвідників, яка перебуває у зоні АТО.

Поки Юрій Журавель не з'ясовував ситуацію. Адже готується до концерту.

Керівник Спілки учасників бойових дій та АТО "Українська військова організація" (УВО) Сергій Пандрак повідомленням про використання чужої емблеми був здивований. І каже, що взяли її з Інтернету: 

Цих саме двох вовків ми взяли з Інтернету. Це було давно. Два роки тому.

 

З Юрою Журавлем я переговорю. Чесно кажучи, від вас вперше чую, що він намалював цих вовків. Ми, правда, трішки їх поправили (в нас там якийсь художник є). Але я  думаю, що з Юрою ми вирішимо це питання. Якщо він автор – будемо викупляти авторські права або щось міняти будемо.

Нагадаємо, що роботи Юрія Журавля без його дозволу використовують не вперше.

Так, він, приміром, вже відсудив майже 30 тисяч гривень компенсації у підприємця, який торгував виготовленим за його малюнком шевроном.

Також художник нині судиться з російською сенаторкою Валентиною Петренко, яка присвоїла його карикатуру. За це Юрій Журавель вимагає від неї компенсацїі у 180 тисяч гривень.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень