У бюджеті Рівного шукають грошей на інсулін

Бо не вистачає майже 1 млн грн

Зокрема в аптеках, з якими Центри первинної медико-санітарної допомоги, а також поліклініка Центральної міської лікарні уклали угоди.

До переліку входять мережа аптек «Лідер – Захід», «Віса», «3І» та інші.

Цього року держава на 70 % профінансувала купівлю інсуліну, решту грошей просять з міського бюджету.

Це задовольнить потребу хворих у цьому році та до середини січня 2020 року, говорить начальник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів:

- Аби закрити грудень, треба 503 тисячі гривень, а на січень – 895 тисяч. Область майже нічого не дала – біля 200 тисяч, при тому, що була суттєва медична субвенція.

 

А чому треба на січень зараз виділяти? Бо з року в рік ми пишемо рецепти людям наперед, бо початок року і через бюрократичні певні нюанси люди можуть залишитися без препаратів.

Медики сподіваються, що з квітня 2020 року препарати інсуліну ввійдуть до програми «Доступні ліки» і це розв'яже проблему недофінансування.

Нагадаємо, у Рівному проживає 1653 особи, які потребують інсуліну.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень