Instagram відмовляється від хронології

Принцип побудови стрічки відтепер буде схожим до Facebook

Instagram уже дуже скоро змінить порядок демонстрації фотографій та відео в стрічках користувачів. Там вирішили відмовитися від хронологічного принципу. Тож відтепер стрічка буде організована таким чином, щоб в ній у першу чергу відображати ті моменти, які, на думку компанії, найбільш актуальні для конкретного користувача. 

Своє рішення представники сервісу пояснили тим, що через збільшення об'єму інформації користувачі в середньому пропускають до 70% записів, у тому числі і ті, що могли б виявитися для них важливими. Порядок показу фотографій та відео тепер буде залежати від ймовірності зацікавити користувача контентом, його стосунків з автором публікації, а також від часу публікації, повідомили в Instagram.

Таким чином, механізм відображення публікацій в Instagram стане частково схожий на той, який використовується в соціальній мережі Facebook, яка купила додаток в 2012 році.

Втім, ці зміни іще буде випробовувати вузьке коло користувачів. 
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень