Інспектора Рівненського слідчого ізолятора ДБР викрило на хабарництві

Йому заплатили, щоб передав одному з ув’язнених телефони

Працівники Територіального управління ДБР Хмельницького завершили досудове розслідування щодо колишнього інспектора відділу режиму та охорони Рівненського слідчого ізолятора.

У листопаді минулого року колишній інспектор Рівненського СІЗО домовився  з ув’язненим про те, аби передати йому три мобільні телефони.

 

Знайомі чоловіка, який перебував у слідчому ізоляторі, перерахували інспектору гроші та передали мобільні пристрої.

Втім, «доставлення» зірвалося через викриття протиправних дій працівника ізолятора. З посади чоловіка звільнили.  За хабарництво йому загрожує до 4 років позбавлення волі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень