У Дубні зіткнулися пасажирський потяг та вантажівка. Машиніста деблокували надзвичайники (ФОТО)

Пасажири не постраждали

Аварія сталася близько другої ночі у Дубні.

На регульованому залізничному переїзді, що на вулиці Мостововій, пасажирський потяг сполученням «Київ-Івано-Франківськ» зіткнувся з вантажівкою SCANIA.

У ДТП постраждав машиніст потяга, якого рятувальники деблокували з понівеченого локомотива потяга, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС Рівненщини.

Медики вкололи потерпілому знеболювальне, а рятувальники в зафіксованому положенні на ношах приблизно 500 метрів несли чоловіка до карети швидкої медичної допомоги.

 

Нині потерпілий перебуває в лікарні, його стан оцінюють медики.

Потерпілих серед пасажирів потяга немає. Усі обставини ДТП встановлюють поліцейські.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень