Інклюзивний центр відтепер працюватиме і на Млинівщині (ФОТО)

Це вже 18-й такий центр в області

На Рівненщині запрацював ігровий розвитково-корекційний простір для особливих дітей на Млинівщині.

Установу створили «з нуля» у приміщенні Млинівської гуманітарної гімназії.

На відкритті побували голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, його заступники Олександр Корнійчук та Світлана Богатирчук-Кривко, народні депутати України, керівники району, Млинівської об’єднаної громади.

Загалом в області заплановано створити 31 такий центр, підкреслив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Інклюзивно-ресурсний центр має кімнати, в яких є зони для індивідуальної та групової розвитково-корекційної роботи фахівців з вихованцями. Облаштували тут і кімнату з тренажерами для лікувальної фізкультури.

Як розповідає керівник центру Лілія Лук’янчук, у центрі психолого-педагогічну підтримку отримуватимуть майже 8 тисяч дітей:

В ІРЦ вже пройшли комплексне обстеження 40 дітей. З ними працюватимуть три фахівці, вчитель-логопед, вчитель-олігофренопедагог та 2 практичні психологи. Окрім того, в центрі надаватимуть консультації для батьків особливих дітей.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень