Ілон Маск чітко дав зрозуміти, що освоєння космосу було неможливе без українців (ФОТО)

Заодно потролив Росію

[media=189450]Підприємець та мільярдер Ілон Маск поспілкувався з сім'єю ракетного конструктора, академіка Сергія Корольова. Він написав про це на своїй сторінці в Twitter.

Я розмовляв із сім'єю Корольова сьогодні. Він був одним з кращих

Після цих слів Ілон Маск дописав прізвище вченого українською, а потім російською:

Корольов / Королёв


Нагадаємо, у квітні заявлялося, що підкоренням космосу СРСР зобов'язаний двом репресованим українцям - Валентину Глушку і Сергію Корольову. Так висловився народний депутат, колишній голова Інституту національної пам'яті, Володимир В'ятрович.[media=189451]Сергі́й Па́влович Корольо́в (родове прізвище Королів) народився 30-го грудня 1906-го року в Житомирі. Радянський вчений у галузі ракетобудування. Основоположник практичної космонавтики. Академік, очолив ракетну програму СРСР. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснено перший політ людини в космос та вихід людини в космос.

Відбував строк за статтями «тероризм» і «підрив промисловості, транспорту, торгівлі, грошового обігу й кооперації».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень