IKEA тролить Кріштіану Роналду

Ситуативний маркетинг в дії

В канадському підрозділі IKEA представили скляну пляшку і назвали її на честь Кріштіану Роналду на тлі витівки португальця на пресконференції. Нагадаємо, футболіст відсунув від себе дві пляшки з кока-колою і зробив акцент на тому, що треба пити воду.

В IKEA вже є така ж пляшка з іншою назвою, KORKEN, але в компанії стверджують, що версія CRISTIANO призначена виключно для води.

Вартість пляшки - $ 1,99

Фінт Роналду спричинив ряд схожих випадків на пресконференціях Євро-2020. Мануель Локателлі повторив за Кріштіану, Андрій Ярмоленко попросив Coca-Cola з ним зв'язатися, Станіслав Черчесов відкрив одну пляшку іншою, а Поль Погба відставив вбік безалкогольне пиво Heineken.

Раніше також деякі ЗМІ повідомляли, що через вчинок Роналду компанія Coca-Cola втратила $ 4 млрд. Однак згодом цю інформацію спростували.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень