Інтернет рулить. IKEA відмовиться від каталогу, якому 70 років (ФОТО)

Каталог виходив 32 мовами

[media=208666]IKEA відмовилася від друку каталогу через різке зростання онлайн-продажів.

За рік продажі зросли на 45%, сайт компанії відвідало 4 млрд осіб

[media=208668]Генеральний директор Inter IKEA Group, Джон Абрахамссон Ринг каже, що магазини розміром як склад і кафе залишаються частиною плану зростання компанії. Збережуться також невеликі виставкові зали в центрах міст, де клієнти зможуть "помацати" продукцію.

[media=208667]IKEA – один із найбільших у світі ритейлерів меблів і товарів для дому, її магазини розміщені більше ніж у 50 країнах.

Відкриття першого магазину IKEA в Україні було заплановано на 2020 рік, але через пандемію коронавірусу його перенесли на невизначений термін. Компанія у травні запустила в Україні онлайн-магазин, але практично відразу зупинила приймання заявок, оскільки не змогла впоратися з великим попитом.

За матеріалами видання CNN і Gordon

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень