Іграшка, з якої росте трава

Як це - знають рівненські школярі

[media=46496]

Впродовж 16-18 вересня активісти Громадянської мережі ОПОРА показували рівненським школярам, як можна виготовити еко-іграшку з підручних матеріалів «Трав’яничок», з яких ростиме справжня трава. Такі майстер-класи були проведені у Рівненських школах № 1, 2, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 23 та 27.

[media=46497]

Організатори впевнені, що виготовлення таких іграшок дозволить дітлахам навчитися дбати про природу, підливаючи та доглядаючи їх. Малеча буде розуміти, наскільки важливо бережно ставитися до усього живого. Окрім цього, майстер-клас містить у собі елементи рециклінгу – вторинного використання сировини. При виготовленні «Трав’яничка» представники ОПОРИ використовували екологічні матеріали – тирсу та насіння.

[media=46495]

«Більшість повсякденних речей можна використовувати повторно. Ми ж хотіли продемонструвати малечі, як легко та просто зробити іграшку, використовуючи екоматеріали, що є вдома», - акцентувала координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Ірина Кантарія. «Сподіваємось, що «Трав’яничок» стане початком дитячої дружби з природою».

[media=46494]

В рамках проведення Днів сталої енергії в Рівному організатори заходу провели безліч конкурсів, лекцій та тренінгів, залучивши до них різні вікові категорії.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень