Іграшка, з якої росте трава

Як це - знають рівненські школярі

Впродовж 16-18 вересня активісти Громадянської мережі ОПОРА показували рівненським школярам, як можна виготовити еко-іграшку з підручних матеріалів «Трав’яничок», з яких ростиме справжня трава. Такі майстер-класи були проведені у Рівненських школах № 1, 2, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 23 та 27.

Організатори впевнені, що виготовлення таких іграшок дозволить дітлахам навчитися дбати про природу, підливаючи та доглядаючи їх. Малеча буде розуміти, наскільки важливо бережно ставитися до усього живого. Окрім цього, майстер-клас містить у собі елементи рециклінгу – вторинного використання сировини. При виготовленні «Трав’яничка» представники ОПОРИ використовували екологічні матеріали – тирсу та насіння.

«Більшість повсякденних речей можна використовувати повторно. Ми ж хотіли продемонструвати малечі, як легко та просто зробити іграшку, використовуючи екоматеріали, що є вдома», - акцентувала координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Ірина Кантарія. «Сподіваємось, що «Трав’яничок» стане початком дитячої дружби з природою».

В рамках проведення Днів сталої енергії в Рівному організатори заходу провели безліч конкурсів, лекцій та тренінгів, залучивши до них різні вікові категорії.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень