Є робота! Яких працівників зараз бракує українському бізнесу

І яких працівників частіше всього кличуть на роботу за кордон

Українські компанії активно розширюють свої штати, однак переважно на робочі спеціальності. Серед найбільш затребуваних на сьогодні - продавець-консультант, вантажник, менеджер із продажу, кур'єр, охоронець і водій таксі.

Про це РБК-Україна розповіла керівниця по роботі з партнерами сервісу з пошуку роботи «Jooble» Олена Кірільєвніна.

Більшість відкритих вакансій згенерували компанії зі сфери рітейлу, логістики та перевезень. Тобто бізнеси, які активно підтримують життя у великих містах і забезпечують населення послугами доставки, перевезень і продуктами навіть в період карантину, - каже експертка.

При цьому деяких фахівців компанії беруть на роботу за спрощеною схемою. До прикладу, щоб влаштуватися касиром у супермаркет, необов'язково мати досвід роботи чи складати резюме - достатньо прийти на співбесіду з усіма потрібними документами.

Така лояльність роботодавців цілком виправдана, адже в окремих випадках йдеться про серйозний дефіцит кадрів, каже HR-експертка Тетяна Пашкіна.

Найгостріший кадровий дефіцит – у сфері IT. Кількість вакансій зростає, а ось фахівців – скорочується.

 

Також роботодавцям все складніше знайти досвідченого менеджера з продажу, логіста й секретаря. Крім того, в дефіциті механіки, інженери і навіть двірники, за яких бізнес змушений серйозно конкурувати, - говорить фахівчиня.

Конкуренцію за хороші робочі руки українським компаніям складають роботодавці з країн ЄС. Найбільший попит на наших співгромадян зараз у Польщі, Чехії, Німеччині, Литві та Латвії, де на них чекає безліч пропозицій роботи (переважно - водіями, далекобійниками, різноробами, пакувальниками і вантажниками).

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень