Ідеальний момент для знищення Кримського мосту: Капітан 1 рангу анонсував, коли буде «велике падіння»

Що мають зробити ЗСУ

Заступник начальника штабу ВМС в 2004-2020 роках, капітан 1 рангу запасу Андрій Риженко розповів, що ідеальний момент для знищення Кримського мосту настане тоді, як ЗСУ позбавлять росію можливості посилювати свої підрозділи через південь Запорізької й Донецької областей. 

От тоді якраз час нанести удар для того, щоб він перестав існувати, – зазначив Андрій Риженко.

За його словами,  Кримський міст побудований як логістична споруда. Через цей міст росіяни доставляють в Крим 25% військових вантажів.

Окупанти розуміють, що міст вразливий і намагаються максимально захистити його, будуючи різні споруди для захисту від морських надводних і підводних дронів, – зауважив Андрій Риженко.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень