I’m Not Ok: KAZKA представила пісню про життя українців під час війни (ВІДЕО)

Пісня про кожного з нас

Скриншот з відеокліпу
Скриншот з відеокліпу

Відео на нову пісню було опубліковали на YouTube-каналі гурту. У ньому є кадри обстрілів мирних міст, звернення Володимира Зеленського, фрагменти відео з українцями, які ховаються в бомбосховищах і тікають від війни в інші країни, залишаючи свої будинки.


- Ми не „окей“. Щодня ми дивимося в очі страху і продовжуємо боротьбу за мирне небо над рідною Україною на всіх фронтах! Мільйони українців перебувають у постійній небезпеці. Українські міста руйнують, ворог забирає невинні життя і культурну спадщину України, — кажуть про кліп автори.

Фронтвумен гурту Олександра Зарицька наголосила, що ця пісня — історія кожного українця та українки:

- Музика завжди була дуже важливою частиною нашого національного коду. Музика стала нашим захистом, зброєю і рупором. Ми не „окей“. І це історія кожного українця та українки. Це те, що відчуває Україна просто зараз, — розповіла Зарицька.

Джерело: НВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень